Telefon: 501 145 925

E-mail: info@serwis-skrzyn.pl

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców, sprawdzonym na polskim rynku firm z branży serwisu samochodowego. Specjalizujemy się w naprawach i regeneracji wszelkiego rodzaju skrzyń biegów – zarówno automatycznych, jak i manualnych . W zakres naszych usług wchodzi naprawa wszystkich typów skrzyń biegów: CVT, Multritronic, Tiptronic, DSG, S-Tronic, Powershift. Nasza firma ma największe doświadczenie w naprawach skrzyń zautomatyzowanych w Polsce. Zapewniamy szybką realizację, profesjonalne doradztwo i uczciwe ceny. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i serwisowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać naprawy wymagające ogromnej wiedzy i precyzji. Tam gdzie inni mechanicy załamują ręce, my dajemy radę!

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa naprawa, fachowa diagnostyka, adaptacje, remonty kapitalne. W naszym serwisie stosujemy metodę dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów. Dzięki tej metodzie możemy wymienić do 100% oleju znajdującego się w skrzyni biegów, czego nie uzyskalibyśmy przy metodzie grawitacyjnej. Zapewniamy precyzyjny i skuteczny serwis dla skrzyń biegów aut naszych klientów poprzedzony wnikliwą diagnozą. Sprawdzamy poziom i jakość oleju, działanie przekładni, podzespołów oraz elementów elektronicznych, weryfikujemy szczelność obudowy skrzyni.

Pamiętajmy, że kontynuowanie jazdy samochodem z pozoru drobną usterką, może doprowadzić do zupełnego zniszczenia skrzyni biegów, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w celu diagnostyki i wyceny koniecznej naprawy. Jakość wykonywanych przez nas usług oraz zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.